Ministrancka Liga Piłkarska Diecezji Kieleckiej o puchar J.E. ks. bpa Jana Piotrowskiego

Halowe Ligi wkraczają w decydującą fazę

Nasze ligi wchodzą w decydującą ostatnią fazę rozgrywek. Poznaliśmy wszystkich uczestników Final Four. Do tzw. strefy medalowej weszły drużyny, które swoją świetną grą awansowali dalej. Pokonanym gratulujemy walki do samego końca, oby w następnej edycji poszło wam o wiele lepiej.

Halowa Liga Juniorów:

Kielce, św. Stanisława 2:3 Obice Dobrego Pasterza

Grzymałków, Przemienienia Pańskiego 16:0 Kielce, MB Fatimskiej

Wierna, NS Jezusa 3:0 Działoszyce, Trójcy Świętej

Sędziszów, św. Piotra i Pawła 1:3 Narama MB Szkaplerznej

Pary półfinałowe:

Obice, Dobrego Pasterza –  Grzymałków, Przemienienia Pańskiego

Narama, MB Szkaplerznej – Wierna, NS Jezusa

Halowa Liga Juniorów Starszych:

Łączna, św. Judy Tadeusza 11:7 Jędrzejów, Trójcy Świętej

Krajno, Chrystusa Króla 2:2  k. 4:5 Obicie, Dobrego Pasterza

Chęciny św. Bartłomieja Apostoła 27:2 Szczekociny św. Bartłomieja Apostoła

Grzymałków, Przemienienia Pańskiego 6:3 Kroczyce, św. Jacka i Marii Magdaleny

Pary półfinałowe:

Łączna, św. Judy Tadeusza – Obicie, Dobrego Pasterza

Chęciny, św. Bartłomieja Apostoła – Grzymałków, Przemienienia Pańskiego

Z racji wkroczenia w decydującą fazę dwie mamy propozycję, aby księża opiekunowie dogadali się w sprawie rozegrania owej rundy.

Propozycja 1. Mecze odbywają się jednego dnia na terenie jednej z parafii wraz z meczem finałowym oraz o 3 miejsce. Na takim turnieju przybędą delegaci naszej rady odbędzie się także transmisja live na naszym fanpage’u oraz relacja na naszym Instagramie.

Propozycja 2. Mecze półfinałowe odbywają się pojedynczo, zwycięzcy ustalą termin finału oraz spotkania o 3 miejsce.

Bardzo prosimy o przekazanie informacji do naszego diecezjalnego duszpasterza  Mateusza Szostaka lub koordynatora naszych lig ministranckich Dawida Radka.

Kontakt w sprawie prosimy telefonicznie lub drogą mailową:

Ks. Mateusz Szostak- 794 938 243, mateuszszostak28@gmail.com

Dawid Radek- 606 609 906, dawid.radek2003@gmail.com