Ministrancka Liga Piłkarska Diecezji Kieleckiej o puchar J.E. ks. bpa Jana Piotrowskiego

Podział drużyn edycji 2023/2024

Rozpoczynamy rozgrywki Ministranckiej Ligi Piłkarskiej!
Poniżej prezentujemy grupy ligowe.

UWAGA
W tym roku Liga gra według NOWEGO REGULAMINU. Prosimy o zapoznanie się z zasadami. Najważniejszą zmianą jest rozgrywanie meczów grupowych w trybie miniturnieju. Bardzo prosimy, aby księża opiekunowie we własnym gronie ustalili czas i miejsce rozegrania meczów grupowych.

Mecze grupowe powinny zostać rozegrane do 31 grudnia 2023 r.

HLJ: 15 drużyn
Grupa A: Grzymałków; Kielce (św. Stanisława); Kielce (św. Jadwigi); Krajno;
Grupa B: Kielce-Dyminy; Występa; Obice
Grupa C: Chęciny; Wierna; Brzegi; Sędziszów (św. Ap Piotra i Pawła);
Grupa D: Narama; Działoszyce; Przesławice; Smardzowice

HLJS: 20 drużyn
Grupa A: Kielce (NMP Matki Kościoła); Kielce-Dyminy; Grzymałków; Chęciny; Włoszczowa (Wniebowzięcia NMP)
Grupa B: Skorzeszyce; Łączna; Krajno; Kielce (Chrystusa Króla); Kielce (św. Stanisława);
Grupa C: Obice; Pierzchnica; Działoszyce; Koszyce; Jędrzejów (Trójcy Świętej);
Grupa D: Sędziszów (św. Ap Piotra i Pawła); Szczekociny; Przesławice; Kroczyce; Smardzowice

HLS: 6 drużyn
Grupa A: Pierzchnica; Działoszyce; Łopuszno;